RU

Черновецький обіцяє заробляти на піснях $1 млн. в день

17.02.2009, 14:10

Мер Києва Леонід Черновецький заявив про намір заробляти на виконанні пісень $1 млн. в день і пообіцяв, що викупить авторські права на ці пісні, і щоб скачати їх з Інтернету, треба буде заплатити $1. Про це він повідомив під час служби у церкві "Посольство Боже" у неділю, пише "Газета по-київськи".

"Я буду заробляти мільйон доларів в день. Адже хто співає краще за мене? Ніхто, тільки Бог", - відзначив столичний градоначальник.

Видання зазначає, що служби "Посольства Божого" нагадують корпоративне свято: сердечка, зірочки, сніжинки. Під гучну музику танцюють всі - публіка, охоронці і продавці брошур з проповідями пастора Сандея Аделаджі.

Прийшовши на службу, Л.Черновецький захотів заспівати. В репертуарі був "Білий танець" Софії Ротару і "Тобі, моя остання любове" Михайла Шуфутинського. Захват публіки був щирим, відзначає автор.

Доспівавши, Л.Черновецький запросив паству в Київраду, щоб боротися з "корупціонерами і хабарниками".

Нагадаємо, раніше Л.Черновецький зняв свій перший кліп на пісню "Сгорая, плачут свечи". Він також обіцяв, що найближчим часом випустить диск з хітами 80-х і піснями Володимира Висоцького. "Так, я випускаю диск. Через тиждень він з'явиться. Зараз я узгоджую з виконавцями цих дуже популярних, хороших пісень 80-х років цінові питання, тому що все треба врахувати. Я ні копійки не люблю переплачувати. Сам скромно живу, але нікого не балую, крім киян, про яких я говорив, у тому числі й улюблених", - заявляв Л.Черновецький.

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини