RU

Черновецький не дозволяє школярам безкоштовно ходити в музеї?

11.09.2009, 11:11

Рішення Київради про право дітей і школярів на безкоштовне відвідування музеїв столиці разів на тиждень досі не набуло чинності, тому що його не підписав столичний градоначальник Леонід Черновецький. Таким чином, діти не можуть вільно пройти у міські музеї. Про це заявив голова постійної комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригінець, якого цитує його прес-служба.

Депутат відзначив, що за даними першого заступника начальника ГУ культури і освіти КМДА Валентини Ліновицької, відповідного рішення в управлінні немає. Вона також висловила думку, що таке рішення, якщо воно набуде чинності, буде збитковим для музейних комплексів, оскільки культурним закладам також треба заробляти, а школярів у столиці досить багато.

За словами О.Бригінця, комісія міськради з питань культури і туризму буде звертатися до мера Києва з вимогою підписати це рішення.

Нагадаємо, 28 травня Київрада ухвалив рішення, відповідно до якого київські школярі, учні ПТУ і студенти раз на тиждень зможуть безкоштовно відвідувати музеї і театри комунальної власності столиці.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини