RU

Черновецький минулого року зекономив 4 млрд. грн.

17.03.2010, 18:10

Завдяки діяльності з попередження і протидії корупції у 2009 році київська влада зекономила понад 3,960 млрд. грн. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі столичної мерії.

Зокрема у повідомленні йдеться, що в минулому році фахівці Головного управління внутрішнього фінансового контролю і аудиту провели 110 ревізій і перевірок на підприємствах, в установах і організаціях, підлеглих міськдержадміністрації. За їхніми результатами було виявлено порушення на загальну суму понад 551,9 млн. грн.

"З метою попередження можливих порушень були перевірені на етапі підготовки 682 тендерні документаці на загальну суму 5,063 млрд. грн., завдяки чому вдалося запобігти втратам на суму 3,916 млрд. грн.", - йдеться у повідомленні.

За результатами проведених перевірок були притягнуті до дисциплінарної і матеріальної відповідальності 90 посадових осіб, троє чиновників звільнені.

Нагадаємо, раніше Л.Черновецький заявляв, що у багатьох сферах у Києві процвітає корупція, однак стверджував, що сам хабара не брав.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>
Корупція і боротьба з нею: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини