RU

Черновецький ліквідує неприємні йому райони Києва?

01.12.2009, 12:58

Через декілька місяців кількість районів у столиці може зменшитися вдвічі. Про це пише газета "Сєгодня".

Як відомо з джерела у Блоці Черновецького, вже найближчим часом замість 10 районів у столиці залишать п'ять. "Я знаю, що доручення готуватися до швидкої адмінреформи мер вже дав своєму заступникові Володимиру Головачу", - зазначив співрозмовник газети.

Однак сам В. Головач офіційно цієї інформації не підтверджує. "Жодних письмових розпоряджень мені не давали", - повідомив він.

Водночас у міськадміністрації неофіційно кажуть про те, що такий поспіх пов'язаний із виборами до райради, пише видання.

"Вибори пройдуть за пропорційною системою, Блоку Черновецького необхідно забезпечити собі хороші відсотки. Ось зараз і збираються скоротити райони, якими керують небажані для нього люди", - заявила депутат від Блоку Кличка Наталія Новак.

Водночас у прес-службі мерії наголосили, що скорочення кількості районів пов'язане не з політикою, а з економією коштів.

Нагадаємо, мер Києва Леонід Черновецький неодноразово заявляв про необхідність створення у столиці п'яти районів замість 10. Так, восени минулого року він зазначав, що збирається скоротити кількість районів Києва, звівши кількість чиновників у столиці до можливого мінімуму, і залишити тільки ті райони, які "радують киян".

Зокрема пропонувалося створити Дарницький, Деснянський, Оболонський, Печерський і Соломенський райони, водночас ліквідувати Дніпровський, Шевченківський, Подільський, Голосієвський та Святошинський.

Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини