RU

Черновецький хоронитиме пільговиків своїм коштом

28.01.2009, 14:45

Київський міський голова Леонід Черновецький буде хоронити пільговиків своїм коштом. На похорон за рахунок мера можуть розраховувати "бабусі, дідусі й студенти". Про це Л.Черновецький заявив сьогодні на прес-конференції.

"Всі похорони я візьму на себе… найближчим часом всі пенсіонери Києва та інші пільговики отримають від мене листи, де я їм викладу найкращі пропозиції", - сказав Л.Черновецький, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Київський голова відзначив, що на похорон коштом Київського мера можуть розраховувати всі пільгові категорії громадян Києва, "бабусі, дідусі й студенти". За його словами, зараз організація похоронів у Києві вкрай корумпована, і тому він збирається для копання могил та інших ритуальних послуг укладати контракти. "Жодна людина не залишиться без моєї уваги. Я буду їх всіх ховати своїм коштом, немає проблем, тому я боротимусь з усіма корупційними схемами", - відзначив він.

Л.Черновецький вважає, що для померлої людини не має значення, де її буде поховано, однак навів приклад своєї матері, яку було поховано на Байковому кладовищі у столиці, при тому, що поховання на цьому кладовищі є досить складною процедурою. Мер зіслався на те, що похорон на Байковому цвинтарі організували його заступники.

Нагадаємо, Л.Черновецький підписав розпорядження КМДА, згідно з яким вхід на київські кладовища став платним.

Раніше мер Києва заявляв, що у сфері ритуальних послуг зараз "процвітає" хабарництво, тому треба встановити певні тарифи. "Все з сьогоднішнього дня закрию, ніхто мені більше не подзвонить, нікого я не поховаю без тарифів. Хочеш на Байкове (кладовище - ред.) - плати $50 тисяч, вхід на кладовища - платний, копати могили, давати довідки, доглядати за могилами - все тарифіковане, це все я вам днями представлю", - також заявляв Л.Черновецький.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини