RU

Черновецький до Дня праці дає інвалідам по 100 грн.

28.04.2009, 08:56

У зв'язку зі святом Дня охорони праці 28 квітня деякі кияни отримають одноразову матеріальну допомогу. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Леонід Черновецький.

Зокрема, допомогу отримають сім'ї загиблих на виробництві у 2007 році в розмірі 200 грн. і інваліди праці: І групи - по 100 грн., ІІ групи - по 75 грн., ІІІ групи - по 50 грн.

Сьогодні у Києві з нагоди Дня праці відбудуться дні відкритих дверей, гарячі телефонні лінії з питань охорони праці, профілактики виробничого травматизму і професійних захворювань, соціального страхування.

У районах міста будуть проведені науково-практичні конференції, "круглі столи" і семінари з питань промислової безпеки, охорони і гігієни праці. У школах пройдуть конкурси на знання основ законодавства про охорону праці. Крім того, буде підбито підсумки міського огляду-конкурсу стану охорони праці на підприємствах столиці у 2007 році і конкурси "За безпечну працю" і "Найкращий працівник".

Нагадаємо, в Україні щорічно 28 квітня - у Всесвітній день охорони праці - відзначається День охорони праці. Відповідний Указ підписав Президент України Віктор Ющенко у 2006 році - з метою привернути увагу суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві і професійним захворюванням, а також з метою вшанувати пам'ять загиблих на виробництві.

Детальніше про це та інші свята>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини