RU

Черновецький більше не роздаватиме гречку?

07.12.2010, 16:30
Черновецький більше не роздаватиме гречку? - Фото
e2713f379627401f828d77fb4a1b8969.jpg

Черновецький більше не роздаватиме гречку?
Приймальні мера Києва Леоніда Черновецького, де роздавали продуктові набори, фактично завдяки яким градоначальник двічі став мером, закрилися. Про це пише "Газета по-київськи".

За інформацією видання, у приміщеннях, де були приймальні, зараз перебувають інші організації.

"Так, усіх співробітників недавно розпустили, а приміщення звільнили", - заявив колишній працівник приймальної мера.

"Спочатку говорили, що будемо працювати на інший політичний бренд, але потім від цієї ідеї відмовилися", - зазначив він.

За словами 84-річної пенсіонерки Ірини Міленушкіної, яка складала списки одержувачів продуктових наборів - пенсіонерів і інвалідів - у своєму будинку, останній пайок давали у кінці 2009 року.

"Після цього мене перестали залучати до роботи, не доручали формувати списки. Тепер бабусі часто питають: чи будуть ще продукти, але особиста моя думка, що їх не буде вже ніколи", - сказала вона.

Водночас співголова фракції Блоку Черновецького у Київраді Алла Шлапак заявила, що приймальні депутатів не припинили свою діяльність.

"Деякі просто змінили адреси, наприклад, на вул. Мостицькій закінчився договір оренди. Інші зараз закриті, тому що депутати їздять з благодійними цілями по дитячих будинках, інтернатах, готуються до виборчої кампанії. Щодо роздачі пайків, то на Новий рік вона поки не планується", - сказала вона.

Леонід Черновецький: біографія та добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини