RU

Чергова смерть у Київському зоопарку: загинула лама

26.03.2012, 12:26
Чергова смерть у Київському зоопарку: загинула лама - Фото
Фото: biophysics.kiev.ua
У Київському зоопарку, якому 21 березня виповнилося 103 роки, в ці вихідні померла лама. Причину загибелі поки не з'ясували. Тіло тварини для розтину відправили до Національного університету біоресурсів і природокористування.

"В понеділок проведемо розтин, говорити про причини загибелі рано. Нам розказали про її останні години, що в неї була порушена координація рухів. Судячи з цього - міг відірватися тромб", - цитує Сегодня доцента кафедри анатомії тварин університету Олега Мельника.

Нагадаємо, у першій половині березня в зоопарку помер 30-річний кубинський крокодил. За мірками рептилій, прожив він дуже мало. Спочатку припускали, що тварина застудилося, проте пізніше версію про пневмонію в чистому вигляді не підтвердилася.

Раніше стало відомо про винесення на сесію Київради проекту рішення про будівництво в столичному звіринці океанаріуму. Зоозахисники провели мітинг, закликаючи владу відмовитися від цієї ідеї, як від "чергового комерційного кроку, через який дельфінів будуть тримат в неволі в неприродних умовах". Також КМДА закликали закрити  дельфінарій "Немо". Київський еколого-культурний центр та організація "Екоправо-Київ" подали позов до Окружного адміністративного суду Києва проти прокуратури Голосіївського району. Екологи збираються довести, що прокуратура не реагувала на звернення природоохоронних та громадських організацій, які наполягають на закритті дельфінарію "Немо".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини