RU

Через спеку у Дніпрі та озерах Києва заборонено купатися

05.07.2012, 10:18
Через спеку у Дніпрі та озерах Києва заборонено купатися - Фото
8b0ab241d5f5e09d26a3864b5c88b1bb.jpg
У комунальному підприємстві Плесо повідомили про тимчасову заборону купання у водоймах "Гаращіха" (пляж "Пуща-Водиця"), озері Радунка (пляж "Веселка"), озері Тельбін, протоках Дніпра на пляжах "Молодіжний" та "Передмістна слобідка", а також в річці Десенка.

Рішення прийнято держсанепідемслужбою у зв'язку з високою температурою повітря. Це, кажуть в Плесі, стало причиною тимчасової невідповідності санітарним вимогам якості води у вищеназваних водоймах. Зараз поблизу зазначених озер та проток встановлені інформаційні щити про заборону купання.

Примітно, що за даними МОЗ, з 11 київських пляжів, розташованих на Дніпрі, чотири пляжі не мають офіційних дозволів на роботу в цьому сезоні. Документи мають лише сім пляжів - "Дитячий" і "Золотий" у Гідропарку, "Венеція" і "Молодіжний" на острові Долобецький, "Веселка", пляж на озері Тельбін і пляж "Чорторий".

Тобто, з урахуванням заборони санепідемслужби, офіційно дозволено купатися в Дніпрі на двох пляжах Гідропарку, на одному пляжі на острові Долобецький і на пляжі в парку Дружби народів.

За даними Плеса, до цих пір середня відвідуваність цих чотирьох зон відпочинку була такою: "Чорторія" - 5 тис. чоловік в день, пляжу "Дитячий" - 3 тис. осіб, пляжу "Золотий" - 2,5 тис. осіб, пляжу "Венеція" - 9 тис. чоловік щодня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини