RU

Через сніг кияни не можуть ховати родичів

25.03.2013, 11:36
Через сніг кияни не можуть ховати родичів - Фото
ce472314d1fa4d9b642c845cb1ac80f9.jpg
У зв'язку з сильними снігопадами в Києві і області комунальний транспорт, який забезпечує ритуальні послуги, зможе відновити свою роботу в повному обсязі лише до вівторка. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, пише ZN.UA.

За словами чиновника, поховання проводилися в суботу і в неділю на всіх кладовищах столиці, крім Північного. Така ситуація склалася через багатокілометрової пробки, що паралізували рух на трасі Київ-Житомир.

Мазурчак зазначив, що на даний момент влада роблять все можливе для того, щоб розвантажити житомирський напрямок від фур, які є головною причиною заторів. "Зараз їм дали можливість проїхати через місто. Ділянку в 40 кілометрів потрібно не тільки розвантажити, але й очистити, а також розчистити під'їзні шляхи до кладовища, до якого зараз не може дістатися техніка. Тому ми звертаємося до родичів померлих з проханням поставитися з розумінням до проблеми яка буде вирішена до вівторка", - заявив Мазурчак.

На інших міських цвинтарях нічого не перешкоджає проведенню поховань.

У столиці щодня вмирають від 20 до 60 чоловік. Північне кладовище - київське міське кладовище, розташоване біля с. Рожівка Броварського району Київської області в 27 км від Києва. За статистикою, на нього припадає не менше 40% всіх столичних поховань.

Нагадаємо, з п'ятниці на київських дорогах був транспортний колапс - через рясні снігопади припинив роботу громадський транспорт, на автомагістралях утворилися багатокілометрові затори. В супермаркети і магазини не могли завозити продукти харчування, продукти першої необхідності, такі як хліб, одразу ж розкуповували. Сьогодні поставки в торговельні мережі Києва поновилися, при цьому майже вдвічі збільшено замовлення на доставку хлібопродуктів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини