RU

Через невиплату зарплат будівельникам в Києві порушено справу

14.08.2013, 12:40
Через невиплату зарплат будівельникам  в Києві порушено справу - Фото
Новий залізничний міст на Видубичах (фото - swrailway.gov.ua)
Через невиплати зарплат будівельникам столичного залізничного мосту на Видубичах відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Прокурорською перевіркою встановлено, що столичне товариство, яке виконувало роботи з будівництва залізничного мосту над Видубицьким автовокзалом, заборгувало працівникам понад 100 тис.грн. зароблених коштів.

"Встановлено, що посадові особи ТОВ БМП Планета-міст, незважаючи на наявність коштів на рахунках підприємства та в порушення вимог законодавства, більше півроку не виплачують своїм підлеглим зарплату. Крім того, посадові особи підприємства умисно спотворювали статистичну звітність з зазначеної заборгованості, в результаті чого протягом тривалого часу уникали відповідальності", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вчора декілька десятків робітників перекрили новий міст на Видубичах в Києві, вимагаючи виплати заробітної плати.

Минулого тижня у Києві відкрили 700-метровий залізничний міст над автовокзалом на Видубичах, будівництво якого почалося ще в 2006 році. За сім років будівництва було витрачено 255 млн.грн. Ще 180 млн.грн. пішло на перекладку 22 км ліній зв'язку, 2,5 км каналізації та водопроводу і 12 км електромереж.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини