Через невиплату зарплат будівельникам в Києві порушено справу

14.08.2013, 12:40
Через невиплату зарплат будівельникам  в Києві порушено справу - Фото
Новий залізничний міст на Видубичах (фото - swrailway.gov.ua)

Компанія, яка будувала міст, заборгувала працівникам більше 100 тис.грн., незважаючи на наявність коштів на рахунках підприємства

Через невиплати зарплат будівельникам столичного залізничного мосту на Видубичах відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Прокурорською перевіркою встановлено, що столичне товариство, яке виконувало роботи з будівництва залізничного мосту над Видубицьким автовокзалом, заборгувало працівникам понад 100 тис.грн. зароблених коштів.

"Встановлено, що посадові особи ТОВ БМП Планета-міст, незважаючи на наявність коштів на рахунках підприємства та в порушення вимог законодавства, більше півроку не виплачують своїм підлеглим зарплату. Крім того, посадові особи підприємства умисно спотворювали статистичну звітність з зазначеної заборгованості, в результаті чого протягом тривалого часу уникали відповідальності", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вчора декілька десятків робітників перекрили новий міст на Видубичах в Києві, вимагаючи виплати заробітної плати.

Минулого тижня у Києві відкрили 700-метровий залізничний міст над автовокзалом на Видубичах, будівництво якого почалося ще в 2006 році. За сім років будівництва було витрачено 255 млн.грн. Ще 180 млн.грн. пішло на перекладку 22 км ліній зв'язку, 2,5 км каналізації та водопроводу і 12 км електромереж.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Участвуете в госзакупках? Приготовьтесь к уголовному делу!