RU

Через каштани Бріоті звільнені чиновники, міліція розбирається

30.07.2013, 13:57
Через каштани Бріоті звільнені чиновники, міліція розбирається - Фото
3da28bd5677515900faca78f9ae055b1.jpg
Керівники комунального підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району Києва, що відповідали за закупівлю каштанів Бріоті для Хрещатика, звільнені, а правоохоронні органи продовжують перевірку інциденту з підміною дерев. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов в рамках інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.

"Прямі керівники комунального підприємства були звільнені, ті, які мали договірні відносини. Що стосується наявності в цій ситуації порушень закону, то правоохоронні органи проводять перевірку, але вона не може бути швидкою, тому що тут співпраця з правоохоронними органами італійської сторони, тому є бюрократичні моменти і розтягнуто в часі. Я думаю, що кожен отримає по заслугах. Що стосується самих дерев, то раз ми повинні були отримати Бріоті, то ми їх повинні отримати. Восени ми активізуємо це питання і приведемо у відповідність виконані роботи", - сказав він .

Попов також зазначив, що бюджет міста не поніс істотних збитків (говорили про суму в 1 млн.грн., - ред.), так як за дерева виплатили тільки аванс. "Вийшло так, що ми оплатили лише авансові платежі, тому ми не можемо говорити про те, що ми отримали якийсь збиток", - сказав він.

Нагадаємо, в травні з'ясувалося, що з 285 каштанів, висаджених у квітні на Хрещатику, тільки два дерева є анонсованими мясокрасного каштанами сорти Бріоті - стійкого до молі і несприятливого середовища. Дві третини дерев виявилися звичайними кінськими каштанами. За результатами перевірки прокуратури встановлені факти розтрати та привласнення бюджетних коштів в результаті маніпуляцій з каштанами на суму майже 1 млн.грн. Договір на поставку саджанців Бріоті в кінці 2012 року з ТОВ Професійний садівник уклало комунальне підприємство з утримання зелених насаджень Шевченківського району. Цимбалюка голова КМДА Олександр Попов доручив відсторонити від посади на час розслідування справи.

Напередодні директор київського підприємства, відповідального за тендер на закупівлю дерев, заявив, що підміна каштанів Бріоті сталася в Італії.

Досьє на Олександра Попова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини