RU

Через негоду аварійні служби Києва працюють у посиленому режимі

30.12.2008, 14:07

З початку зимового утримання доріг підприємства КК "Київавтодор" використали для обробки проїжджих частин і балансових тротуарів 14,4 тис. тонн технічної солі і 204 тонни фрикційних матеріалів.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міськдержадміністрації із покликанням на дані КК "Київавтодор", цілодобово на вуличній мережі міста працюють 287 одиниць спецтехніки. Додатково працюють на розчищенні майданчиків на зупинках громадського транспорту від 116 до 140 дорожніх працівників, не враховуючи водіїв спеціальних дорожніх машин і інженерно-технічний персонал.

Проблем зі станом проїжджої частини за цей період не було. Рух автомобілів не зупинявся, обмеження руху транспорту не вводилося.

За інформацією КК "Київавтодор", загальна площа проїжджої частини - 18,6 млн. кв. м; загальна площа тротуарів - близько 7,5 млн. кв.м, з них 2,3 млн. кв.м. перебувають в титулах ШЕУ районів і ними обслуговуються. Це тротуари, які знаходяться за житловою забудовою. Всі інші тротуари, а це більше 5 млн. кв. м закріплені за відповідними управліннями житлового господарства районів, які і повинні їх утримувати в належному стані.

При цьому в КК "Київавтодор" зазначають, що обмеженість фінансування з районних бюджетів призвела до скорочення вулиць, включених в титули зимового утримання. Тому очищення і посипання вулиць приватного сектору проводиться підприємствами корпорації в обмеженій кількості за заявками жителів.

Також районним державним адміністраціям рекомендують взяти під контроль цю проблему і знайти можливість фінансування зимового утримання вулиць і тротуарів району.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини