RU

Час платити за рахунками. Черновецькому вручать персональну платіжку

12.02.2009, 08:52

Київська регіональна організація Європейської партії України і Блок Миколи Катеринчука, пам'ятаючи про обіцянки Київського міського голови, що багаті повинні платити за бідних, збираються вручити Леонідові Черновецькому символічну "платіжку".

Таким є один з етапів акції "Аморальність київської влади не має меж", яка пройде у четвер під стінами Київської міськради.

Київській владі буде вручено звернення з вимогою негайного скасування плати за медичні послуги у державних і комунальних установах охорони здоров'я, необґрунтовано підвищених тарифів на комунальні послуги, платних послуг установ ЖКГ, необґрунтовано підвищених тарифів на транспорт, плати за відвідування дитячих секцій і гуртків, плати за відвідування міських кладовищ тощо.

Нагадаємо, вчора Кабінет Міністрів України мав намір присвятити своє засідання вирішенню кризової ситуації у Києві. "Я хочу повідомити про проведення на наступному тижні спеціального засідання уряду, яке буде присвячене аналізу ситуації, яка відбувається в місті Києві. Я вважаю, що все, що стосується міста Києва, набуло вже надзвичайного стану", - заявляла минулого тижня Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Однак, вчора уряд так і не розглянув "київське" питання. Кабінет Міністрів України може розглянути ситуацію у Києві на своєму засіданні на наступному тижні. "Я не виключаю, що наступного тижня може розглядатися питання про Київ. У нас працює комісія Кабінету Міністрів, яка розглядає питання дії і підходи до формування бюджету (Києва - ред.) і використання бюджетних коштів. Питання, яке стосується вартості комунальних послуг, транспортних послуг і так далі", - пояснив напередодні Перший віце-прем'єр-міністр Олександр Турчинов.

Черновецький і його команда: добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини