RU

Бютівці вирішили контролювати потоки виділених музею Києва грошей

27.03.2012, 12:19
Бютівці вирішили контролювати потоки виділених музею Києва грошей - Фото
У БЮТ кажуть, що розкрадання виділених музеям грошей - не рідкість
Комісія з питань культури і туризму, очолювана бютівцем Олександром Бригинцем, взяла на себе контроль над потоками, які виділяються на дитячу картинну галерею (філії Київського національного музею російського мистецтва) Шоколадний будиночок.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі депутата, на думку киян, у 2011 році із запланованих 2 млн. грн на ремонт фасаду й даху галерея отримала лише 700 тис. грн. У зв'язку з цим громадська організація Цивільний союз звернулася до голови комісії з питань культури і туризму з проханням взяти під контроль гроші, які виділять Шоколадному будиночку в 2012 році.

За словами Бригинця, в минулому році через недофінансування київського бюджету постраждав не тільки Шоколадний будиночок, а й ряд інших культурних закладів. "Розкрадання бюджетних грошей - не рідкість в нинішній команді влади. Так, тільки в Театрі на Подолі за минулий роки вкрали мільйон гривень", - йдеться в повідомленні прес-служби бютівця.

Нагадаємо, пам'ятник історії і архітектури Шоколадний будиночок побудований в 1901 році за проектом головного архітектора Києва, академіка Володимира Ніколаєва на замовлення відомого промисловця й купця Семена Могильовцева. Купець жив в Шоколадному будиночку аж до своєї смерті в 1917 році. Згодом туди заселялися відомі діячі культури, мистецтва й державні службовці. В 1986-му будівлю передали дитячій картинній галереї, а 2009 році - музею російського мистецтва. У відкритій в 2010-му реорганізованій картинній галереї проводяться виставки, дитячі свята та концерти класичної музики.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини