RU

БЮТ викрив Попова: 56% будинків на Андріївському володіє Київ

20.04.2012, 11:50
БЮТ викрив Попова: 56% будинків на Андріївському володіє Київ - Фото
Андріївський узвіз, на думку бютівців, все ще у власності Києва
Більше половини будинків на Андріївському узвозі є власністю Києва і тільки 44% знаходяться у приватній власності. Про це заявив депутат від фракції  БЮТ в Київраді Олександр Бригинець, коментуючи недавню заяву Олександра Попова про те, що влада Києва не може впливати на дії забудовників, оскільки 99% землі на узвозі розпродано.

"З 36 будівель Андріївського узвозу лише 16 будинків їх флігеля знаходяться в приватній власності, а 20 будинків (тобто, 56%) належать громаді Києва. Більше того, частина цих об'єктів може бути повернута в міську власність в судовому порядку. Якщо від КМДА приховують таку інформацію, то я готовий її надати", - цитує Бригинця його прес-служба.

Депутат вважає, що незважаючи на те, в чиїй власності знаходяться будівлі на історичній вулиці, будь-які роботи тут заборонені, оскільки Андріївський узвіз є вулицею-пам'яткою, частиною заповідника Стародавній Київ, а частину вулиці підпадає під охоронну зону Софії Київської.

Нагадаємо, раніше голова КМДА Олександр Попов заявив, що 99% землі на Андріївському узвозі належить забудовникам. Експерти Архітектурно-містобудівної комітету підтвердили, що не мають повноважень для контролю стану історичних пам'яток на Андріївському узвозі, оскільки ці права забрало Мінкультури, яке з недавніх пір опікується усіма архітектурними питаннями.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини