RU

БЮТ: за відмову мітингувати за Черновецького у Києві звільнили головних лікарів

19.02.2009, 15:07

За відмову виконати рознарядку мера Києва Леоніда Черновецького і вивести на сьогоднішній мітинг на його підтримку по 30 людей з кожного лікувального закладу було звільнено чотирьох головних лікарів міста. Про це заявив народний депутат від БЮТ Андрій Павловський, покликаючись на дані профспілок медичних працівників.

Як повідомляє прес-служба БЮТ, за словами А.Павловського, звільнили головлікаря станції швидкої допомоги Анатолія Вернигору, головлікаря Першого пологового будинку Дмитра Шадлуна, головлікаря київської лікарні N17 Миколу Деміна і головлікаря шостої міської клінічної лікарні Михайла Царенка. "Також намагаються звільнити Володимира Юрченка, головного лікаря Київського міського бюро судово-медичної експертизи", - додав він.

Народний депутат також наголосив, що "людей знімали з планових операцій, з роботи швидкої допомоги".


У зв'язку з цим парламентар вимагає від прокуратури м.Києва негайно відреагувати на звільнення людей з політичних мотивів.

Нагадаємо, раніше у Блоці Кличка заявили про те, що до них знову надходять повідомлення від представників різних служб - транспортників, працівників енергетичних підприємств та інших - про чергове примусове виведення людей під стіни мерії у четвер, 19 лютого.

Також нагадаємо, що мітинг на підтримку Л.Черновецького під стінами мерії почався сьогодні вранці.

БЮТ: довідка і добірка новин>>>

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини