RU

БЮТ: Влада не готова до виборів у Києві

06.09.2010, 15:45

Проблеми з прийняттям змін до Конституції щодо зрівнювання термінів повноважень місцевих депутатів і мерів пов'язані з тим, що після таких змін вибори мера Києва треба буде проводити 31 жовтня. Про це заявив лідер парламентської фракції БЮТ Іван Кириленко сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Кириленко нагадав, що у кінці минулої сесії було проголосовано запропонований ним проект внесення змін до Конституції, який передбачав п'ятирічний термін повноважень не тільки для депутатів місцевих рад, але й для сільських, селищних і міських голів. Тоді ж була досягнута домовленість про те, що першого дня нової сесії цей документ буде підтриманий конституційною більшістю у Верховній Раді.

"Зміни до Конституції набувають чинності, і з 11 числа стартує виборча кампанія. Так ось, згідно з цим законом у Києві треба провести вибори і рад, і голови. Потім, видно, дочитали, і сьогодні на порядку денному він вже не стоїть. Розумієте, чому? Не готові до виборів у Києві", - сказав він.

І.Кириленко наголосив, що позиція БЮТ полягає у тому, що місцеві вибори 31 жовтня потрібно провести скрізь, зокрема і у столиці. Кияни із задоволенням підуть на вибори. Але має рацію той, у кого зараз більше прав, тобто голосів. 260 голосів не в нас. Ми категорично виступаємо за те, щоб провести вибори у Києві", - сказав він.

Іван Кириленко: біографія та добірка новин>>>
Діяльність української опозиції: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини