RU

БЮТ вимагає відмінити продаж Житнього і Володимирського ринків

17.02.2010, 17:37

Депутати від БЮТ вимагають виключити Житній і Володимирський ринки з Програми приватизації комунального майна територіальної громади Києва на 2007-2010 роки. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі фракції БЮТ у Київраді.

Свою позицію фракція пояснює тим, що рішення про приватизацію ринків суперечить нормам законодавства, які забороняють приватизацію цілісних майнових комплексів, що мають соціальне та історичне значення. Крім того, депутати нагадують про існування рішення Київради від 26 червня 2003 року, відповідно до якого приватизація цих ринків заборонена, а також про відповідне рішення Господарського суду.

Для детального ознайомлення депутатів Київради з реаліями функціонування Житнього і Володимирського ринків на засідання будуть запрошені керівники цих комунальних підприємств, а також профспілкових організацій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що київська влада вирішила продати на аукціоні будівлі Володимирського і Житнього ринків. Водночас глава комісії Київради з питань власності Володимир Дейнега заявляв журналістам, що приватизація цих ринків проводиться в інтересах народного депутата від БЮТ Богдана Губського.

Водночас представники незалежної профспілки орендарів "Захист праці" заявляли, що будівлю Житнього ринку у Києві спробували підпалити з метою визнання його непридатним для торгівлі. Однак і міліція, і власник крамниці, в якому спалахнула пожежа, заперечували факт підпалення.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини