RU

Бютівець не бачить необхідності перебудовувати Майдан

13.08.2010, 09:17

Перебудова майдану Незалежності не може бути пріоритетом для новопризначенного головного архітектора Києва Сергія Целовальника. Про це заявив депутат фракції БЮТ в Київраді Олександр Бригинець, коментуючи слова чиновника.

"Головну площу країни повністю реконструювали менше десяти років тому. І подобається її вигляд комусь чи ні (мені, до речі, він також не подобається), це не підстава зносити споруди, що знаходяться у більш-менш нормальному стані. У Києві є також чимала Львівська площа, яка всі роки незалежності покрита риштуваннями і будівельними огорожами, - прекрасне місце для роботи головного архітектора", - цитує політика прес-служба фракції.

Він передбачає, що перебудова майдану Незалежності може стати підставою для перевитрат міських фінансів. "Очевидна хитрість зрозуміла: в бюджетні гроші, за які буде здійснена перебудова, завжди можна закласти інтереси ініціаторів. Однак навіщо вкидати гроші в майже новий майдан Незалежності, коли у київської влади, за її ж твердженням, немає коштів ні на відновлення стели Магдебургського права, ні на реконструкцію "хрущовок?" - заявив О.Бригінець.

Нагадаємо, С.Целовальник незадоволений виглядом Майдана і збирається знизити етажність висоток в центрі.

БЮТ: довідка і добірка новин>>>

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини