RU

БЮТ: Тварини у Київському зоопарку масово гинуть

04.03.2011, 16:10
БЮТ: Тварини у Київському зоопарку масово гинуть - Фото
49e81a36e11f351a223f7b57a648d631.jpg

БЮТ: Тварини у Київському зоопарку масово гинуть
Роботу тимчасової слідчої контрольної комісії Київради з перевірки діяльності Київського зоологічного парку, метою якої було з'ясувати причини смерті тварин, треба продовжити, оскільки випадки смерті тварин досі є. Про це заявив депутат Київради від БЮТ, член цієї комісії Олександр Бригінець.


"Комісія була створена влітку минулого року в зв'язку з масовою загибеллю тварин у зоопарку. У підготовленому звіті сказано, що комісія припиняє свою діяльність і закінчує перевірку в зв'язку зі зміною керівництва зоопарку, яке працювало у період загибелі тварин. Але випадки смерті тварин трапляються", - заявив О.Бригінець, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували в його прес-службі.

Депутат впевнений, що випадки смерті тварин пов'язані не з політикою господарювання окремих керівників Київського зоопарку, а з системною проблемою звіринця.

"Комісії треба направити свою діяльність на пошук цієї помилки або створити нову комісію, яка працювала б над цим. Я як член тимчасової комісії готовий включитися у діяльність нової. Адже тварини гинуть, і ми повинні знати, чому", - заявив депутат.

За його даними, з 15 жовтня 2010 року по 28 лютого 2011-го, вже при новому керівництві, у зоопарку померли близько 500 тварин.

Нагадаємо, раніше Контрольно-ревізійне управління у Києві встановило мільйонні порушення у Київському зоопарку. Однак екс-директор звіринця Світлана Берзіна обвинувачення заперечує.

Також повідомлялося, що Київський зоопарк потрапив до п'ятірки найпоганіших звіринців світу. Сумнівну славу київський звіринець здобув через рекордну для світу смертність тварин. Цього року тут загинули бізон, амурський тигр, ведмідь, зебра, броненосець, більше десяти пернатих і кінь Пржевальського. Найгучнішою втратою став слон Бой - найбільший з мешканців в європейських зоопарках.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини