БЮТ спіймав Кільчицьку на брехні

09.07.2009, 17:25

Депутати Київради від БЮТ назвали звіт першого заступника голови Київської міськдержадміністрації Ірени Кільчицької про стан медичної сфери столиці брехливим.

Депутати Київради від БЮТ назвали звіт першого заступника голови Київської міськдержадміністрації Ірени Кільчицької про стан медичної сфери столиці брехливим. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі цієї політичної сили.

"Фракція БЮТ обурена відвертою брехнею і неправдивими переконаннями про те, що у медичній сфері все під контролем. Від наданих командою Л.Черновецького фактів виникло більше питань, ніж відповідей, деякі з них можуть залишитися риторичними", - вказують партійці.

За їхніми даними, у звіті І.Кільчицької сказано, що з міського бюджету було виділено кошти на проведення ремонту приймального відділення лікарні швидкої допомоги. "Але у приймальному відділенні цієї лікарні висить табличка з подякою за ремонт іншій установі - турецькій діаспорі. Що ж це виходить - гроші з бюджету виділено, у звіті фото надано, а вдячність лікарня висловлює зовсім не київській владі?", - наголосив депутат від фракції БЮТ у Київраді Олексій Давиденко.

При цьому він вказав, що перший заступник голови КМДА стверджує про те, що середня заробітна плата медичних працівників без урахування 20% надбавок у першому кварталі 2009 року становить 1700 грн. і є найвищою серед медичних працівників України: "Використання фрази "без муніципальних надбавок" - не випадковість. Але незважаючи на обіцянки, медичні працівники столиці вже півроку не можуть отримати 20% доплати за перші 3 місяці 2009 року".

"Київська влада постійно акцентує на тому, що зарплата київських медиків є найвищою в Україні. Але чомусь забуває, що й життя у Києві дорожче, ніж у інших містах України. Комунальні послуги, продукти харчування, транспорт в регіонах коштують дешевше", - додав депутат.

За його словами, відповідно до висновків ТСК, заробітна плата працівників медичної сфери у Києві є найнижчою серед всіх сфер столиці.

При цьому О.Давиденко вказав, що міська влада зробила для медиків тільки одне - організувала безкоштовне відвідування зоопарків: "Самій пані Кільчицькій, напевно, здається, що духовна їжа важливіша реальної. Але особисто я вважаю, що київська влада знущається над медичними працівниками".

БЮТ: довідка і добірка новин>>>

Ірена Кільчицька: біографія і добірка новин>>>

Медицина: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проекта – EU4Business"Новий старт" після ковіду: Як вирощувати в Україні мікрогрін та куди його продавати