RU

БЮТ спіймав Кільчицьку на брехні

09.07.2009, 17:25

Депутати Київради від БЮТ назвали звіт першого заступника голови Київської міськдержадміністрації Ірени Кільчицької про стан медичної сфери столиці брехливим. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі цієї політичної сили.

"Фракція БЮТ обурена відвертою брехнею і неправдивими переконаннями про те, що у медичній сфері все під контролем. Від наданих командою Л.Черновецького фактів виникло більше питань, ніж відповідей, деякі з них можуть залишитися риторичними", - вказують партійці.

За їхніми даними, у звіті І.Кільчицької сказано, що з міського бюджету було виділено кошти на проведення ремонту приймального відділення лікарні швидкої допомоги. "Але у приймальному відділенні цієї лікарні висить табличка з подякою за ремонт іншій установі - турецькій діаспорі. Що ж це виходить - гроші з бюджету виділено, у звіті фото надано, а вдячність лікарня висловлює зовсім не київській владі?", - наголосив депутат від фракції БЮТ у Київраді Олексій Давиденко.

При цьому він вказав, що перший заступник голови КМДА стверджує про те, що середня заробітна плата медичних працівників без урахування 20% надбавок у першому кварталі 2009 року становить 1700 грн. і є найвищою серед медичних працівників України: "Використання фрази "без муніципальних надбавок" - не випадковість. Але незважаючи на обіцянки, медичні працівники столиці вже півроку не можуть отримати 20% доплати за перші 3 місяці 2009 року".

"Київська влада постійно акцентує на тому, що зарплата київських медиків є найвищою в Україні. Але чомусь забуває, що й життя у Києві дорожче, ніж у інших містах України. Комунальні послуги, продукти харчування, транспорт в регіонах коштують дешевше", - додав депутат.

За його словами, відповідно до висновків ТСК, заробітна плата працівників медичної сфери у Києві є найнижчою серед всіх сфер столиці.

При цьому О.Давиденко вказав, що міська влада зробила для медиків тільки одне - організувала безкоштовне відвідування зоопарків: "Самій пані Кільчицькій, напевно, здається, що духовна їжа важливіша реальної. Але особисто я вважаю, що київська влада знущається над медичними працівниками".

БЮТ: довідка і добірка новин>>>

Ірена Кільчицька: біографія і добірка новин>>>

Медицина: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини