RU

БЮТ сьогодні протестуватиме проти "космічних тарифів" у Києві

27.11.2008, 10:00

Блок Юлії Тимошенко проведе мітинг протесту проти нових терифів на проїзд у транспорті столиці під стінами Київради сьогодні о 10:00.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі депутатської фракції БЮТ у Київраді, депутати від БЮТ закликають всі політичні сили "об'єднатися в прагненні примусити Л.Черновецького знизити тарифи на проїзд у громадському транспорті до рівня інших міст України, тобто зменшити мінімум вдвічі".

У БЮТ нагадують, що "переважна більшість демократичних політичних сил декларувала в своїх передвиборчих програмах збереження прийнятних для жителів столиці тарифів на транспорт і житлово-комунальні послуги. Тому тільки наші спільні зусилля примусять Л.Черновецького скасувати "космічні тарифи" на проїзд у громадському транспорті".

"Популізм і безвідповідальність "команди" чинного мера Києва Л.Черновецького загрожують соціально-економічному і суспільно-політичному розвитку столиці. Водночас сам Черновецький, ховаючись за спинами депутатів Київради, звинувачує у всіх своїх прорахунках уряд", - зазначають партійці.

У своєму звертанні БЮТ критикує спроби Л.Черновецького компенсувати витрати міського бюджету за рахунок збільшення тарифів на проїзд у комунальному транспорті і на житлово-комунальні послуги: "Спроби латати дірки в міському бюджеті за рахунок киян шляхом необґрунтованого збільшення в чотири рази тарифів на проїзд у комунальному транспорті, десятиразового збільшення тарифів на комунальні послуги для підприємств і організацій, збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення є абсолютно хаотичними і недопустимими вчинками чиновників КМДА".

Нагадаємо, у неділю, 9 листопада, близько 400 киян взяли участь в акції проти збільшення тарифів у Києві, заблокувавши станцію "Хрещатик". 11 учасників мітингу, серед яких, як виявилося пізніше, були випадкові перехожі і журналіст, було затримано і дістали від одних до трьох діб затримання за непокору міліції.

Проїзд у громадському транспорті Києва подорожчав з початку листопада. Так, з 4 листопада одна поїздка в метро коштує 2 грн., у наземному транспорті - 1,5 грн., якщо купити талон зазделегідь у кіоску, і 2 грн. - в салоні транспорту. Водночас вартість поїздки в 50 коп. збережеться тільки для річних проїзних на всі види транспорту.

Довідка про Блок Юлії Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини