RU

БЮТ: Податковий кодекс знищить бюджет Києва

19.11.2010, 17:50
БЮТ: Податковий кодекс знищить бюджет Києва - Фото
9a2d9cb86bc78a2651af308a82ce9e32.jpg

БЮТ: Податковий кодекс знищить бюджет Києва

Якщо Президент підпише Податковий кодекс, постраждає не тільки малий і середній бізнес, але й бюджет Києва. Про це заявив секретар фракції БЮТ у Київраді, член постійної комісії Київради з питань бюджету і соціально-економічного розвитку Сергій Мельник.

"Під час прийняття Податкового кодексу була проголосована поправка, внесена нардепом від Партії регіонів Хомутинником (Віталій Хомутинник - глава парламентського комітету з питань податкової політики, - ред.), яка передбачає істотне скорочення надходжень до столичного бюджету. Якщо раніше київський бюджет отримував податок з прибутків фізичних осіб у повному обсязі, то з прийнятими змінами буде отримувати тільки половину", - сказав С.Мельник, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі фракції БЮТ у міськраді.

Депутат до того ж нагадав, що на сьогодні податок з прибутків фізичних осіб становить понад 80% надходжень міського бюджету.

"Таке зменшення надходжень бюджету Києва перетворить столицю у дотаційний регіон, який зможе існувати тільки за рахунок подачек з державного бюджету. Отже, нова влада, знищивши самоуправлінські права киян, хоче позбавити Київ і фінансової незалежності", - зазначив С. Мельник.

Нагадаємо, 18 листопада Верховна Рада України прийняла Податковий кодекс. За це рішення проголосували 269 з 348 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Сьогодні, 19 листопада, парламент вніс поправки до Податкового кодексу. За словами В.Хомутинника, зміни зачіпили, зокрема термінології кодексу, всього - 18 сторінок тексту.

БЮТ: довідка та добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини