RU

БЮТ: Мерія маніпулює свідомістю киян

25.09.2009, 12:12

Заявляючи про те, що за житлово-комунальні послуги за новими тарифами заплатили 85% киян, чиновники столичної мерії намагаються маніпулювати свідомістю киян. Такої думки дотримується член постійної комісії з питань бюджету і соціально-економічного розвитку, депутат від фракції БЮТ в Київраді Сергій Мельник.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі фракції БЮТ в міськраді, депутат, зокрема, вказав: "КМДА намагається переконати, що 85% киян заплатили за новими тарифами, але міське управління статистики наводить зовсім інші цифри - 61,1%. Це показує, як КМДА, використовуючи недостовірну інформацію, намагається маніпулювати свідомістю киян, схиляючи їх до оплати за новими тарифами".

При цьому С.Мельник закликав киян платити за житлово-комунальні послуги за тарифами 2008 року. "Я сам роблю ксерокопії з квитанцій, заповнюю їх вручну і плачу за старими тарифами. До того ж, в Ощадбанку можна замовити чисту платіжну квитанцію. Саме оплачуючи за старими тарифами, кияни можуть покарати команду Л.Черновецького за її бездіяльність", - наголосив він.

Депутат також нагадав, що розмір заборгованості столичного бюджету перед "Київенерго" становить 1,238 млрд.грн.: "У підвищенні тарифів на житлово-комунальні послуги у Києві винні самі чиновники, оскільки найбільш злісним неплатником за комунальні послуги у столиці є не кияни, а КМДА. Саме адміністрація не виділяє кошти бюджетним організаціям на оплату комунальних послуг. Тому мені здається, що карати насамперед треба КМДА. Зокрема, населенню, оплачуючи за старими тарифами".

Нагадаємо, тарифи на комунальні послуги у Києві підвищилися з 1 червня. Однак Шевченківський районний суд столиці зупинив дію розпоряджень міськадміністрації про підвищення тарифів ЖКГ. 27 липня Київський апеляційний адміністративний суд своїм рішенням повернув нові комунальні тарифи.

Водночас, 17 липня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про скасування нових тарифів на комунальні послуги в столиці і направив рекомендації Президенту України Віктору Ющенку скасувати відповідні розпорядження міськадміністрації.

При цьому 19 серпня перший заступник Міністра юстиції України Євген Корнійчук заявив про те, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив КМДА підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги у столиці. Однак перший заступник голови міськадміністрації Анатолій Голубченко заявив про те, що київська мерія не отримувала постанову про заборону застосування нових комунальних тарифів.

КМДА знизила тарифи на комунальні послуги у столиці на 5% у серпні-вересні.

Тим часом, начальник ГУ з питань цінової політики КМДА Василь Яструбінський минулого тижня заявив, що близько 85% киян заплатили за послуги ЖКГ за новими тарифами.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини