RU

БЮТ: Мерія хоче знищити таксі у Києві

17.09.2010, 15:45

З нового року київська влада готує скасування ліцензій на здійснення пасажирських перевезень на таксі, які будуть замінені на дозволи, що видаються КМДА. Це приведе до збільшення цін на послуги таксі, зростання корупції і може викликати страйки таксистів. Такої думки дотримується депутат Київради від БЮТ, член постійної комісії з питань бюджету і соціально-економічного розвитку Сергій Мельник.

"Не встигла спасти хвиля загрози витіснення приватних перевізників з автобусами і маршрутками, як випливає інформація, що готується атака на таксистів", - зазначив С.Мельник, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі фракції БЮТ у Київраді.

За його словами, "київська мерія більше року намагається створити єдиного оператора на ринку послуг таксі, а за умови отримання нею важелів впливу більшість компаній зникне. Як наслідок, збільшаться ціни на ці послуги".

Депутат також зазначив, що у цей час уряд розробляє законопроекти, згідно з якими передбачено передача функцій формування і управління ринком пасажирських перевезень на таксі і авто на замовлення органами місцевого самоврядування шляхом скасування ліцензування для цих видів господарської діяльності і впровадження іншої дозвільної системи на діяльність у цій сфері послуг.

"Заміна ліцензії, яка сьогодні видається Міністерством транспорту, на дозвіл, який буде видаватися КМДА, однозначно приведе до переділу ринку послуг таксі і високої ймовірності його монополізації", - заявив С.Мельник.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини