RU

БЮТ: Київський кінотеатр "Жовтень" хочуть продати

21.02.2011, 11:45
БЮТ: Київський кінотеатр
44e76f326c88e93fce61a0a2d45d2a1c.jpg

БЮТ: Київський кінотеатр "Жовтень" хочуть продати
Київська міська держадміністрація заборонила муніципальному кінотеатру "Жовтень" встановити систему 3D. Отже, влада намагається зробити кінотеатри збитковими і продати їх приватним компаніям. Про це заявив глава постійної комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригінець.

"Муніципальний кінотеатр "Жовтень" знайшов змогу за свої власні гроші модернізувати кінотеатр, обладнувавши його системою 3D. Але КМДА не дозволила кінотеатру встановити систему, посилаючись на те, що орендар (колектив кінотеатру) не має права вносити які-небудь зміни у приміщенні", що орендується, - зазначив О. Бригінець, якого цитує його прес-служба.

За словами депутата, керівництво "Жовтня" звернулося до комісії з питань культури з проханням розглянути ситуацію про заборону Головного управління комунальної власності встановити 3D-систему в кінотеатрі.

"На жаль, у всіх діях київської влади щодо столичних кінотеатрів простежується одна логіка - заважати роботі колективів і не давати змоги поліпшувати якість послуг. Впевнений, що перешкоди здійснюються з метою знизити ефективність кінотеатрів, зробити їх збитковими, припинити кінопокази, зокрема і соціальні, щоб у результаті продати приміщення приватним конкурентам", - зазначив О.Бригінець.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини