RU

БЮТ: Київська міська електричка себе не виправдала

04.09.2009, 14:30

Скориставшись міською електричкою сполученням "Троещина-Петрівка", жителі Троєщини добиралися на роботу удвічі довше і дорожче, ніж звичайно. Про це заявили у депутатській фракції БЮТ в Київраді.

"Незважаючи на всі бутафорні намагання Леоніда Черновецького, міська електричка не виправдала себе, причому відразу через кілька причин. Першою з них є незручність її розташування: до електрички з кінця справжньої Троєщини не так-то й легко дістатися - це підтвердили люди, які вирішили випробувати новий маршрут", - вказав голова комісії Київради з питань транспорту і зв'язку, депутат від фракції БЮТ у міськраді Дмитро Олійник, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували в прес-службі фракції.

За його словами, жителям вул. Маяковского і вул. Сабурова, щоб дістатися до одного з автобусних маршрутів N60, 61, якими можна доїхати до електрички, треба скористатися ще одним видом транспорту. Він також наголосив, що тривалість поїздки нововведеними маршрутами складає близько 40 хвилин, тоді як на маршрутці через Московський міст до Петрівки, за умови відсутності пробок, кияни доїжджали за 20 хвилин.

"По-друге, що стосується пробок. На дорозі, по якій проходять нові маршрути, немає дощових стоків, і можна тільки уявити собі, в яку стічну канаву вона перетвориться восени. Як результат - затори", - сказав депутат.

"Тепер що стосується самовільної зміни назви залізничної станції з "Городня" на "Троєщина". Звичайно всім перейменуванням у столиці займається комісія Київради з питань перейменування, яка й приймає нові назви. Одна з головних її функцій - стежити за унікальністю назв. Але мер вирішив піти іншим шляхом. Тепер через його примху у Києві дві Троєщини: одна в Деснянському районі, інша - у Дніпровському", - наголосив Д.Олійник.

Нагадаємо, міську електричку сполученням "Троєщина-Петрівка" запустили 2 вересня. Вона курсуватиме у години "пік". Час у дорозі - близько 7 хвилин. Вартість проїзду становить 1,7 грн., а пільговики будуть їздити у ній безкоштовно. При цьому пасажири зможуть придбати єдиний квиток, який дає право проїзду в автобусі і електричці за 2 грн.

Фоторепортаж з відкриття міської електрички у Києві >>>

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини