RU

БЮТ: Черновецький виставив на продаж посольства і консульства

02.03.2010, 15:15

Столична влада виставила на аукціон будівлі, в яких знаходяться іноземні посольства і консульства. Відповідні зміни були внесені до Програми приватизації комунального майна територіальної громади Києва на 2007-2010 роки на засіданні Київради 17 вересня 2009 року.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі фракції БЮТ у міськраді, фактично під загрозою виселення опинилися посольства Франції, Австрії, Чехії, Туреччини, Хорватії, Вірменії, Киргизії, Куби, Болгарії, Румунії, Єгипту і Алжиру. Також виставлені на продаж будівлі, які займає консульство Польщі і представництво Європейської комісії в Україні.

До того ж заступник керівника комісії Київради з питань власності, депутат від БЮТ Денис Москаль, уточнив, що в цей час ці приміщення належать до комунальної власності. У випадку, якщо будівлі будуть продані на аукціоні, що передбачено рішенням Київради, нові власники дістануть право порушити питання виселення юридичних осіб, які ці приміщення займають, додав депутат.

За його словами, стурбованість проблемою можливого виселення іноземних представництв вже висловило Головне управління Служби безпеки України, оскільки продаж будівель, в яких вони знаходяться, може зашкодити іміджу України на міжнародному рівні.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>
Черновецький та його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини