RU

Бюджет Києва збільшили на 1,3 млрд.грн., - Герега

08.02.2013, 10:51
Бюджет Києва збільшили на 1,3 млрд.грн., - Герега - Фото
Галина Герега
Бюджет Києва на поточний рік становитиме 18,5 млрд.грн. і порівняно з первісним варіантом він збільшився на 1,318 млн.грн. Про це заявила секретар Київської міської ради Галина Герега на брифінгу.

"Ні для кого не секрет, чому не був прийнятий бюджет в кінці року - ті показники, які були затверджені урядом, ставили місто на грань виживання. Тож Київенерго звернулася до уряду, щоб переглянути фінансові показники бюджету і знайти додаткові кошти для фінансування столиці", - сказала Герега, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ..

За її словами, загальний обсяг бюджету міста становитиме 18,5 млрд.грн. Герега розповіла, що додатково в бюджеті буде 236 млн.грн. засобів, які Київенерго за договором користування майном повинен сплатити до бюджету міста. "Ці кошти планується спрямувати на погашення різниці в тарифах на теплову енергію", - сказала вона.

Ще на 292,5 млн.грн. будуть збільшені доходи соціального фонду (100 млн. - доходи від приватизації комунального майна, 182,5 млн. - від продажу землі, 10 млн. - надходження до цільового фонду від продажу квартир.)

Також вона розповіла, що на 798,8 млн. будуть збільшені видатки бюджету за рахунок коштів, які залишились не розподіленими на рахунках в казначействі на станом на 1 січня 2013 року.

"В цілому ми будемо мати додатково 1,318 млн.грн. Ми і далі будемо вести переговори з міністерством фінансів про збільшення фінансування. Так, будуть продовжуватися переговори з урядом і Верховною Радою щодо повернення Києву 100% податку на доходи фізичних осіб. Ми не раз зверталися до депутатів, щоб вони нам сприяли у цьому", - сказала Герега.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини