RU

Бюджет Києва планують голосувати руками

04.02.2014, 10:25
Бюджет Києва планують голосувати руками - Фото
Галина Герега
У проекті бюджету Києва на 2014 рік, який буде розглянуто сьогодні на засіданні Київради, передбачено доходи в сумі 20,1 млрд.грн., Трансфери з держбюджету - 3,2 млрд.грн. про це йдеться у прес-релізі прес-служби Київради, розданому журналістам перед початком засідання.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, загальний обсяг видатків бюджету Києва на 2014 рік складе 19,8 млрд.грн., тобто профіцит передбачений на рівні 303,5 млн.грн. ці кошти будуть передані із загального фонду бюджету до бюджету розвитку і використані на повернення кредитів і погашення середньострокової позики, отриманої в 2013 році.

За словами секретаря Київради Галини Гереги, "бюджет на цей рік більше бюджету 2013 року, але вже сьогодні можна сказати, що поточній рік буде фінансово складним". Герега також зазначила, що голосування за проект бюджету буде проходити за спрощеною процедурою, яка нібито передбачена частиною 16 статті 38 регламенту Київради. Пропозиції депутатів щодо коригування бюджету внесені в його текст. Ті зауваження, які надійдуть під час обговорення, також будуть враховані в остаточному варіанті документа при голосуванні.

За словами Гереги, з пропозицією голосувати за зміненою процедурою до неї звернулися глави депутатських фракцій і груп Київради.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини