RU

Бульвар Лепсе хочуть перейменувати в Гавела: кияни підтримують

12.07.2016, 15:32
Бульвар Лепсе хочуть перейменувати в Гавела: кияни підтримують - Фото
Вацлав Гавел (фото - lidovky.cz)
На  сайті Київської міської державної адміністрації підходить до завершення голосування про перейменування бульвару Івана Лепсе в бульвар Вацлава Гавела.

Станом на ранок 12 липня, кількість тих, хто підтримав перейменування, переважає над числом супротивників: відповідно 2300 проти 1955 тих, хто проголосував.

Голосування стартувало 13 травня і має завершитися 13 липня.

Після завершення голосування КМДА повинна врахувати результати і визначитися з назвою бульвару. Крім того, відповідна петиція про перейменування бульвару Лепсе в бульвар Гавела була розміщена на сайті Київської міськради в травні 2016 року і на даний момент зібрала майже 1,5 тис підписів.

Вацлав Гавел (1936-2011) - чеський письменник, дисидент і правозахисник. З 1989 і по 1992 рік був президентом Чехословаччини, а з 1993 по 2003 рік - президентом Чеської Республіки.

Гавел до кінця своїх днів був переконаним захисником незалежності України і її вільного вибору. У своїй книзі "Коротко, будь ласка" (2006) він привітав Помаранчеву Революцію, яка показала, що Україні близькі європейські цінності.

У 1996 році Гавел отримав титул почесного доктора Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2006 році Гавел нагороджений Орденом князя Ярослава Мудрого - в той час вищою нагородою України для іноземців, якою нагороджували за видатні заслуги перед Україною.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини