RU

Будівництво метро на Солом'янку і Троєщину під питанням

22.08.2012, 14:50
Будівництво метро на Солом'янку і Троєщину під питанням - Фото
3eb5d8e843c49ba08291e72ad06211da.jpg
Будівництво метро на Троєщину і Соломенку почнеться після закінчення будівництва метро на Теремки. Про це 21 серпня в прямому ефірі ток-НЕшоу Київський форум повідомив генеральний директор ПАТ Київметробуд Володимир Петренко.

За словами Петренка, термін будівництва метро на Троєщину складе 5 років, хоча перша згадка про початок будівництва метро на Троєщину датується 1987 роком.

Також під час ефіру були названі основні проблеми будівництва метро на Солом'янку і Троєщину. "По-перше, необхідно закінчити будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу, який дасть можливість прокласти лінію київського метрополітену. По-друге, необхідно вирішити питання будівництва метрополітену на правому березі, - повідомив Петренко. "Перша ділянка передбачає перетин двох діючих ліній метрополітену: Куренівсько-Червоноармійської та Сирецько-Печерської лінії, де буде пересадка зі станції Подільська та зі станції Глибочицька на Лук'янівську. Що стосується Солом'янки - ця лінія метрополітену (четвірна лінія метро) перетинатиме Святошинсько-Броварську лінію. Таким чином, створюються три пересадкові вузли, що поліпшить роботу метро".

Проте, на думку екс-голови КМДА Івана Салія, будівництво метро на Троєщину - стратегічна помилка, як чиновників, так і архітекторів. Так, архітектори допустили помилку, зробивши Троєщину житловим масивом, а чиновники - зробивши Московський міст - автомобільним мостом.

Нагадаємо, раніше голова КМДА Олександр Попов повідомив, що будівництво метро на Троєщину почнеться у вересні 2012 року. Також у поточному році планується розпочати будівництво станції "Райдужна", яка розташовуватиметься за Подільсько-Воскресенським мостовим переходом.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини