Будівельна афера в Оболонському районі Києва потягнула на 9 млн.

21.03.2012, 12:35
Будівельна афера в Оболонському районі Києва потягнула на 9 млн. - Фото
Ще в 2008 році "ДВК" приваблювало інвесторів рекламою будинку на Дегряренка, 22. Фото: domnaydem.com

Керівник ЗАТ "ДВК", який виступив замовником будівництва будинку на вул. Дегряренка, 22, розтратив гроші інвесторів


Прокуратура Оболонського району Києва порушила кримінальну справу щодо голови правління акціонерного товариства закритого типу "ДВК", обвинуваченого в нанесенні матеріального збитку фізичним особам - інвесторам на суму понад 8,5 млн. грн. Підозрюваному інкримінується ч.5 ст. 191 КК України (розтрата майна).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі столичної прокуратури, дослідча перевірка встановила, що громадська організація "Кредитна спілка військовослужбовців України" в 2002-2005 рр. укладала договори з людьми на участь у пайовому будівництві на вул. Дегтяренка, 22, залучаючи інвесторські гроші.

Незабаром функції замовника будівництва передали ЗАТ "ДВК", на рахунок якого для проведення розрахунків з підрядниками й перерахували гроші. Голова правління товариства отриману суму привласнив і витратив не за цільовим призначенням.

Досудове слідство у справі доручили провести слідчому прокуратури Оболонського району.

Нагадаємо, на початку березня в Києві розкрили житлову аферу на 12 млн. грн. Прокуратура встановила, що протягом 2008-2011 рр. дев'ять зловмисників у складі злочинної організації виманили гроші у 96 довірливих інвесторів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииКогда дети молчат. Как выжить после изнасилования