RU

Будівельна афера в Оболонському районі Києва потягнула на 9 млн.

21.03.2012, 12:35
Будівельна афера в Оболонському районі Києва потягнула на 9 млн. - Фото
Ще в 2008 році "ДВК" приваблювало інвесторів рекламою будинку на Дегряренка, 22. Фото: domnaydem.com

Прокуратура Оболонського району Києва порушила кримінальну справу щодо голови правління акціонерного товариства закритого типу "ДВК", обвинуваченого в нанесенні матеріального збитку фізичним особам - інвесторам на суму понад 8,5 млн. грн. Підозрюваному інкримінується ч.5 ст. 191 КК України (розтрата майна).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі столичної прокуратури, дослідча перевірка встановила, що громадська організація "Кредитна спілка військовослужбовців України" в 2002-2005 рр. укладала договори з людьми на участь у пайовому будівництві на вул. Дегтяренка, 22, залучаючи інвесторські гроші.

Незабаром функції замовника будівництва передали ЗАТ "ДВК", на рахунок якого для проведення розрахунків з підрядниками й перерахували гроші. Голова правління товариства отриману суму привласнив і витратив не за цільовим призначенням.

Досудове слідство у справі доручили провести слідчому прокуратури Оболонського району.

Нагадаємо, на початку березня в Києві розкрили житлову аферу на 12 млн. грн. Прокуратура встановила, що протягом 2008-2011 рр. дев'ять зловмисників у складі злочинної організації виманили гроші у 96 довірливих інвесторів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини