RU

Будівництво Дарницького мосту у Києві ведеться цілодобово

27.07.2010, 14:00

Після поновлення фінансування проекту залізнично-автомобільного мостового переходу через Дніпро у Києві будівельно-монтажні роботи на об'єкті ведуться цілодобово. Міст будують у три зміни, до робіт залучені близько 800 людей вдень і 250 - вночі.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Південно-західної залізниці, у цей час йде активна робота зі збору тимчасових конструкцій для монтажу металевих подорожніх споруд, які є основою автомобільних з'їздів до моста. Це складний технологічний процес, що вимагає для виконання висококласних фахівців.

Нагадаємо, залізничну складову першого пускового комплексу першої черги Дарницького мосту планується здати в експлуатацію до кінця вересня 2010 року. У цей час фахівці Південно-західної залізниці розробляють технологію і графік руху поїздів по новому мосту.

До кінця 2010 року буде запущений в експлуатацію і автомобільний з'їзд з лівого берега Дніпра на правий. Також у І кварталі 2011 року планується завершити будівництво заїзду з правого берега на лівий. Повністю завершити будівництво Дарницького мосту планується до кінця наступного року.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини