Будівництво біля метро "Театральна" у Києві хочуть заборонити

08.02.2011, 15:20

Київська міська держадміністрація надала депутатам Київради документи про визначення охоронної зони навколо Національного академічного театру російської драми ім. Леси Українки. Про це заявив депутат Київради від

Київська міська держадміністрація надала депутатам Київради документи про визначення охоронної зони навколо Національного академічного театру російської драми ім. Леси Українки. Про це заявив депутат Київради від БЮТ, глава комісії з питань культури і туризму Олександр Бригинець.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі фракції, за словами депутата, цей проект рішення істотно обмежить будівельні роботи на площі 4,64 га навколо театру.

Згідно з документом, до охоронної зони увійдуть: будівля колишньої Фундуклеєвської жіночої гімназії, де вчилася Анна Ахматова, флігель, де проживали відомі театральні діячі, один із небагатьох у Києві прикладів конструктивізму - будівля по вул. Пушкинській, 19 та інші.

"Якби навколо всіх пам'ятників, які підлягають збереженню, у терміновому порядку встановили охоронні зони, це б зберегло центр міста від забудов, які руйнують історичний ареал. На жаль, влада не поспішає з підготовкою відповідних документів", - заявив О.Бригинець.

Нагадаємо, раніше глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов заявляв, що будівництво торгово-офісного центру біля станції метро "Театральна" буде зупинено до 9 лютого.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>
Олександр Бригинець: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам