RU

Будівництво біля метро "Театральна" у Києві хочуть заборонити

08.02.2011, 15:20

Київська міська держадміністрація надала депутатам Київради документи про визначення охоронної зони навколо Національного академічного театру російської драми ім. Леси Українки. Про це заявив депутат Київради від БЮТ, глава комісії з питань культури і туризму Олександр Бригинець.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі фракції, за словами депутата, цей проект рішення істотно обмежить будівельні роботи на площі 4,64 га навколо театру.

Згідно з документом, до охоронної зони увійдуть: будівля колишньої Фундуклеєвської жіночої гімназії, де вчилася Анна Ахматова, флігель, де проживали відомі театральні діячі, один із небагатьох у Києві прикладів конструктивізму - будівля по вул. Пушкинській, 19 та інші.

"Якби навколо всіх пам'ятників, які підлягають збереженню, у терміновому порядку встановили охоронні зони, це б зберегло центр міста від забудов, які руйнують історичний ареал. На жаль, влада не поспішає з підготовкою відповідних документів", - заявив О.Бригинець.

Нагадаємо, раніше глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов заявляв, що будівництво торгово-офісного центру біля станції метро "Театральна" буде зупинено до 9 лютого.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>
Олександр Бригинець: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини