RU

Британські активісти вимагають закрити Київський зоопарк

25.03.2011, 15:05
Британські активісти вимагають закрити Київський зоопарк - Фото
47b56cd1e7c5c0a50e5c26efc7851ada.jpg

Британські активісти вимагають закрити Київський зоопарк
Активісти британської благодійної організації "Naturewatch" закликають закрити Київський зоопарк, а тварин віддати в європейські звіринці. Про це повідомляє "Бі-бі-сі".

Організація, яка займається проектами у країнах Східної Європи, називає зоопарк "дикунським".

На сайті "Naturewatch" також закликає бойкотувати Євро-2012 в Україні, повідомляючи, що там, готуючись до Чемпіонату, вбивають бездомних собак.

Представник "Naturewatch" Джон Руан заявив, що у київському зоопарку ніколи не будуть досягнуті стандарти утримання тварин. "Київському зоопарку дуже далеко до будь-якого зоопарку в Європі. Умови там абсолютно жахливі, і скільки б не призначали нових директорів - ситуація там не зміниться", - сказав він.

Як повідомлялося, що за останні два роки у зоопарку, за даними київської влади, померли близько 250 тварин, включно з індійським слоном, верблюдом, зеброю, пінгвіном та іншими. Ще більше 130 тварин зникли.

Активісти називають серед причин погане поводження з тваринами, недоїдання, поганий медичний догляд, а також корупцію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Контрольно-ревізійне управління у Києві встановило мільйонні порушення в Київському зоопарку. Однак екс-директор звіринця всі обвинувачення заперечує.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини