RU

Богословська прийшла на засідання Київради

22.01.2009, 10:43

На засідання Київради прийшла народний депутат України від Партії регіонів Інна Богословська.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами політика, вона збирається на сьогоднішній сесії Київради довести депутатам незаконність створення Київського міського патологоанатомічного бюро, з приводу чого вона звернулася із депутатським зверненням.

"Річ у тому, що бюро може бути створено, але воно може бути створено окремо, а не на базі того, щоб їм вилучати з клінік патологоанатомічні відділення. Якщо це буде зроблено, Україна буде першою у світі, де в клініках немає свого власного патологоанатомічного відділення. Я би сказала так - якби відділень не було у древніх клініках, то медицина стояла б на місці", - наголосили І.Богословська.

Вона також відзначила, що питання про створення такого бюро має, як мінімум, бути зняте з сьогоднішнього порядку засідання Київради і наголосила, що буде пропонувати компроміс, який передбачає створення патологоанатомічного бюро як альтернативи без вилучення відповідних відділень з клінік.

Нагадаємо, на сьогоднішньому порядку денному засідання Київради було внесене питання про створення патологоанатомічного бюро.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини