RU

Богословська хоче розібратися, хто прикриває Черновецького

10.06.2009, 16:37

Народний депутат України Інна Богословська вважає за необхідне з'ясування причин зняття з сьогоднішнього порядку денного пленарного засідання Верховної Ради України питання про відсторонення Леоніда Черновецького з поста мера Києва. Про це вона заявила сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Богословська, зокрема, відзначила: "Ми з подивом виявили, що цієї постанови на порядку денному немає. Я впевнена, що нам треба буде звернутися в регламентний комітет з вимогою перевірити, з чиєї ініціативи, за чиєю вказівкою цю постанову було вилучено з порядку денного, тому що сьогодні вийшли підприємці, працівники соціальної сфери, інваліди, які вимагали від депутатів розглянути цю постанову, а її просто не було на порядку денному".

При цьому вона наголосила, що ще вчора постанова про зняття з посади Л.Черновецького була на сайті Верховної Ради.

Депутат також додала, що політика Л.Черновецького у Києві перетворилася фактично в узаконену корупцію: "Я просто наведу вам дані, якими грошима сьогодні розпоряджається сім'я Черновецького в широкому сенсі цього слова в місті Києві".

Політик також наголосила, що бюджет Києва у 2009 році становить 18 млрд.грн., у той час як бюджет Луганська - 805 млн., Криму - 2,6 млрд., Донецька - 2,25 млрд., Харкова - 1,86 млрд.

Водночас, І.Богословська позитивно оцінює проголосований сьогодні народними депутатами законопроект про розмежування функцій мера Києва і голів Київської міськдержадміністрації.

Нагадаємо, раніше К.Куліков повторно запропонував парламентові рекомендувати Президенту України Вікторові Ющенку звільнити Л.Черновецького. Натомість, Кабінету Міністрів України депутат пропонує рекомендувати дати критичну оцінку діям голови КМДА, а також ухвалити інші рішення щодо діяльності київської влади. Водночас, сьогодні він запропонував депутатам розглянути це питання першим на порядку денному завтрашнього засідання парламенту.

Інна Богословська: біографія і добірка новин>>>

Леонід Черновецький: біографія і добірка новин>>>

Черновецький і його команда: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини