Блокування електрички в Києві: Київпастранс пояснив запізнення

22.10.2018, 15:35
Блокування електрички в Києві: Київпастранс пояснив запізнення - Фото
Джерело фото: facebook.com/masha.vityaz

У Київпастрансі визнали, що в сьогоднішньому поїзді було на один вагон менше, чим потрібно

У Київпастрансі заявили, що вина за недотримання розкладу руху міської електрички в Києві, проти чого сьогодні протестували мешканці Троєщини, лежить на Укрзалізниці, диспетчери якої нібито затримують рух поїздів саме цього виду транспорту. Про це йдеться в повідомленні Київпастрансу.

Сьогодні вранці пасажири на станції Троєщина-2 заблокували рух міської електрички в знак протесту проти її постійних запізнень і недостатньої кількості вагонів.

"Графік руху курсування електропоїздів "Міська електричка" складає КП "Київпастранс", а регулює ПАТ "Укрзалізниця". Безпосередньо коригування графіка руху відбувається саме диспетчером ПАТ. Тобто, пріоритет в русі за графіками надається швидкісним поїздам, потягам далекого прямування і товарним потягам" , - заявили в Київпастрансі.

Також там звернули увагу, що поїзди електрички складаються з вагонів 70-х років, які потребують постійного ремонту.

З приводу недостатньої кількості вагонів у електропоїздах в Київпастрансі заявили, що поїзд, який заблокували сьогодні пасажири, дійсно мав на один вагон менше, чим потрібно.

"Так, сьогодні один поїзд, той, що йде о 8:30, вийшов без одного вагона. Зазвичай в поїзді 6 або 4 вагони. Роботу кільцевої електрички забезпечують 10 поїздів. Сьогодні один дійсно мав на один вагон менше з технічних причин. І так, ми про це не повідомляли, бо сталася раптова поломка", - пояснила в коментарі Українській правді заступник начальника служби зв'язків з громадськістю Київпастрансу Людмила Сергієнко.

На фото з місця події видно, що в поїзді було 4 вагони, що підтверджують учасники акції протесту. За їх словами, така кількість вагонів не може вмістити всіх пасажирів, частина їх залишається чекати наступного поїзда. Також кияни повідомляють, що зверталися з приводу цієї проблеми в Київпастранс і до представників місцевої влади, але безрезультатно.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов