RU

Блок Литвина в Київраді вимагає проїзд по 1 гривні

27.11.2008, 15:24

Блок Литвина в Київраді вимагає зменшити тариф на проїзд у пасажирському транспорті. На думку фракції, плата за проїзд не має перевищувати 1 грн. Про це на засіданні Київради 27 листопада заявив депутат від Блоку Литвина Ігор Шовкун.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київської міської партійної організації Народної партії, І.Шовкун, зокрема, зазначив: "Сьогодні в умовах економічної кризи місцева влада повинна направити всі ресурси, які є в наявності, на зменшення тиску її наслідків на сімейний бюджет киян. Замість цього мерія хоче перенести результати свого неефективного управління на плечі громадян. Жителі вимагають доступного громадського транспорту. Тому, на нашу думку, сьогодні транспортний тариф не може перевищувати 1 гривні. Блок Литвина звертається до всіх киян із закликом почати акції протесту. Пропонуємо киянам ініціювати обговорення серед трудових колективів питання ціни на проїзд і відправити колективні звернення фракції Блоку Литвина. Якщо для мера і його команди позиція киян не буде аргументом, нам доведеться звернутися до народних депутатів - членів фракції Блоку Литвина, з ініціативою про прийняття Верховною Радою законодавчого обмеження вартості проїзду в муніципальному транспорті".

Нагадаємо, раніше Перший віце-прем'єр-міністр України Олександр Турчинов заявляв про те, що Кабінет Міністрів України вважає оптимальною вартістю проїзду в київському метро 1 гривню: "Колосальний резерв є для того, щоб зменшити вартість проїзду, і за попередніми розрахунками, які передані Київській міській адміністрації, вартість проїзду може бути скорочено вдвічі, тобто вона не повинна перевищувати в метрополітені 1 грн., на проїзд у наземному транспорті - 80 копійок".

Також нагадаємо, що проїзд у громадському транспорті Києва подорожчав на початку листопада. Так, з вівторка, 4 листопада, одна поїздка в метро коштує 2 грн., в наземному транспорті - 1,5 грн., якщо купити талон зазделегідь у кіоску, і 2 грн. - у салоні транспорту. Водночас вартість поїздки в 50 коп. збережеться тільки для річних проїзних на всі види транспорту.

Про нові київські тарифи на проїзд у транспорті у статті "Обережно, ціни збільшуються" >>>
Обговоріть тему збільшення вартості проїзду у Києві на форумі >>>

Довідка про Блок Литвина >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини