RU

Блок Литвина пропонує доплачувати столичним пенсіонерам 750 грн

30.10.2008, 14:35

Блок Литвина у Київраді запропонував столичним депутатам встановити додаткову муніципальну пенсію для людей похилого віку в розмірі 750 грн. Про це на засіданні Київради заявила депутат Блоку Литвина Олена Антонова.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Народної партії, О.Антонова зазначила, що для встановлення муніципальної пенсії міська рада повинна розробити спеціальну пенсійну програму на 5-10 років, де буде прописано механізм виплат і джерела фінансування.

КМДА, в свою чергу, за словами депутата, повинна затвердити Положення про порядок виплати додаткової муніципальної пенсії в місті Києві, а до бюджету столиці потрібно внести відповідні зміни. "Гідна пенсія і гідні умови проживання – справедлива винагорода за роки трудової діяльності, - наголосила О.Антонова. - Тому депутати Блоку Литвина пропонують впровадити додаткову муніципальну пенсію. Київ - багате місто і може собі це дозволити".

Нагадаємо, раніше лідер Київської міської організації Народної партії, кандидат на посаду мера Києва Віктор Пилипишин неодноразово заявляв про необхідність введення муніципальної "правильної" пенсії в місті Києві.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини