RU

Блок Леоніда Черновецького поповнюється

13.11.2008, 15:49

До Блоку Леоніда Черновецького завтра приєднаються депутати з інших регіонів України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Київради, урочисте приєднання депутатів одного з політичних блоків Житомирської області відбудеться у п'ятницю о 16:00.

Нагадаємо, раніше Блок Леоніда Черновецького позбувся "зрадників". Так, 18 вересня на сесії Голосіївської районної ради у зв'язку із систематичним недотриманням позиції фракції Блоку Леоніда Черновецького у Голосіївській райраді було позбавлено депутатських повноважень п'ятьох депутатів фракції - Наталію Терещук, Дмитра Коломойця, Павла Бочникова, Олега Кресаня і Наталію Савчук.

Аналогічні процеси відбувалися і в інших районах Києва. Зокрема, на одній із сесій Дніпровської районної ради було позбавлено депутатських повноважень двох депутатів від фракції Блоку Леоніда Черновецького - Сергія Хлопова і Олега Подгребельного. За словами заступника голови Дніпровської районної поради Сергія Артеменка, ці депутати не дотримувались партійної дисципліни і не виконували розпоряджень фракції: "Зокрема, на позачергових виборах до Київради виключені з Блоку депутати працювали на інші політичні сили". На місце виключених депутатів прийшли нові - Людмила Гусенкова і Павло Пашко.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини