RU

Блок Кличка вимагає знести кіоски біля метро

27.01.2011, 16:50
Блок Кличка вимагає знести кіоски біля метро - Фото
ff7953835c010f72e48c4a06c0b512dc.jpg

Блок Кличка вимагає знести кіоски біля метро

Депутати Київради від Блоку Кличка вимагають від київської влади прибрати кіоски, що розташовані біля станцій метро. Про це йдеться в їхній заяві, текст якої є у ЛІГАБізнесІнформ.

"Метрополітен - об'єкт підвищеної небезпеки, тому повинен бути під особливою увагою. Водночас сьогодні підходи до більшості станцій розставлені кіосками і лотками. Якщо виникне надзвичайна ситуація, екстрені служби не зможуть швидко допомогти людям, а хаотичне нагромадження кіосків збільшить ймовірність появи додаткових жертв", - заявили у Блоці.

За словами депутатів, відповідно до державних будівельних норм, установлення будь-яких конструкцій у радіусі 20 метрів біля входів і виходів з метро, а також у підземних переходах і вестибюлях станцій заборонено з 2003 року.

"Але, схоже, міській владі вигідна установка нових кіосків біля станцій метро. За словами самих власників МАФів, через різні громадські організації з них збирають так звану ренту - плату за те, щоб вже розміщений кіоск стояв і надалі, а новий можна було встановити поруч. Найбільша рента - для кіосків, встановлених незаконно. Залишається тільки здогадуватися, куди йдуть кошти, раз влада нічого не робить для виправлення ситуації", - зазначили у Блоці.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини