RU

Блок Кличка вимагає демонтувати кіоски у Києві

16.12.2010, 14:45

Блок Кличка вимагає почати процедуру демонтажу кіосків у Києві, встановлених без дозволів. Про це йдеться у заяві політсили, текст якої є у ЛІГАБізнесІнформ.

"Ще у кінці серпня Київська міська рада затвердила новий Порядок розміщення малих архітектурних форм у столиці. Але це рішення досі не підписане і не оприлюднене. Більше того, за інформацією, що є, виправлення у цей документ і сьогодні обробляються у КМДА. Така ситуація є грубим порушенням чинного законодавства", - заявили у Блоці.

За словами представників політсили, кількість нових кіосків у Києві збільшується у геометричній прогресії. "До того ж знищуються зелені зони, захаращуються прибудинкові території. Незважаючи на заборону, МАФів розміщуються біля входів і виходів зі станцій метро, у підземних переходах", - зазначили вони.

У Блоці Кличка вважають, що дії чиновників пояснюються бажанням затягнути час, оскільки, за слова представників політсили, відповідно до нового Порядку кіоски, встановлені до того, як документ набуде чинності, можна узаконити за спрощеною процедурою.

"Новий Порядок розміщення тимчасових споруд, по суті, не може вирішити проблему МАФів у Києві і не відповідає сучасним реаліям. На жаль, влада не розробила дійовий і ефективний механізм, який міг би ліквідувати заворушення у цій сфері. Замість реальних кроків, які могли б привести до поліпшення ситуації, прийняли абсолютно недієвий документ, який досі навіть не підписаний", - заявили у Блоці.

"Влада повинна пам'ятати, що Київ - місто каштанів, а не самовільно встановлених кіосків", - наголосили представники політсили.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини