RU

Блок Кличка: У Київраді посилили охорону

25.03.2010, 14:30

Команда мера Києва Леоніда Черновецького посилила охорону в міській адміністрації, щоб зробити свою діяльність ще більш закритою і непрозорою. Про це заявив депутат Київради від Блоку Кличка Іван Плачков, коментуючи факт установки додаткових дверей при вході в кулуари.

"Ці двері встановили за декілька днів до пленарного засідання. Без сумніву, мета одна - не допустити у кулуари журналістів, які критикують діяльність столичної влади, представників громадськості, які приходять захистити свої права, і помічників опозиційних депутатів", - зазначає І.Плачков, якого для ЛІГАБізнесІнформ процитували у прес-службі Блоку.

За словами депутата, Л.Черновецький та його прихильники "буквально відгороджуються від жителів столиці, невиправдано витрачаючи значні бюджетні кошти".

І.Плачков також нагадав, що під час попереднього засідання Київради охорона мерії застосувала фізичну силу до тих, хто намагався увійти в сесійну залу, зокрема і до депутатів.

"Наших депутатів затримують на вході, тоді як секретар Київради і заступники глави КМДА безперешкодно заводять у сесійну залу особисті охоронці і помічники. Ми наполягаємо на тому, що закон має бути один для всіх", - заявив він.

Робота Київради: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини