RU

Бессарабський ринок піде з молотка

04.02.2009, 10:59

17 лютого відбудуться біржові торги на право оренди нежилого приміщення Бессарабського ринку для подальшого розміщення у ньому муніципального гастронома. Про це заявила перший заступник голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Ірена Кільчицька.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі КМДА, І.Кільчицька, зокрема, відзначила: "Ми проведемо біржові торги на купівлю права оренди приміщення Бессарабського ринку, загальною площею 601,5 кв.метрів. Початкова вартість лоту становить 800 тисяч гривень, умови продажу дуже вигідні".

За словами першого заступника голови КМДА, такі дії столичної влади мають соціальний характер, а також свідчать про прозорість і відвертість.

Зокрема, до умов зараховано: цільове використання приміщення - магазин із продажу продовольчих товарів. В асортименті підприємства має бути не менше за 20 найменувань товарів "споживчого кошика" з націнкою не більше ніж 5-10%. Орендна плата - приміщення першого поверху - 100 грн./кв.м, приміщення підвалу - 50 грн./кв.м.; термін оренди - 5 років, орендодавець - КП "Бессарабський ринок", крок аукціону - 50 тис. гривень.

"Одним із основних умов оренди є розміщення в гастрономі тільки продуктової групи. При цьому мінімум 20 найменувань продуктів харчування, які належать до соціальної групи: хліб, молоко, цукор, яйце куряче, м'ясо куряче, ковбаса варена, сир, крупи тощо матимуть націнку не більше за 5-10% від їх собівартості", - заявила І.Кільчицька.

"Фактично, ми повертаємо на Хрещатик центральний гастроном, приватизований попередньою владою. Також ми демонструємо відвертість, прозорість аукціону і доступність участі у ньому", - додала вона.

Реєстрація учасників відкритих біржових торгів буде проходити з 10:00 до 12:50 за місцем проведення біржових торгів.

За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном 1551 або до керівництва КП "Бессарабський ринок".

Нагадаємо, раніше І.Кільчицька заявляла, що міська влада готує відкритий аукціон із продажу права оренди на приміщення фасадної частини Бессарабського ринку для подальшого розміщення у ньому муніципального гастронома.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини