RU

Берзіна повернулася у крісло директора Київського зоопарку

05.07.2010, 15:55

Світлана Берзіна повернулася на посаду директора Київського зоопарку. Про це вона заявила у коментарі кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ.

"Я знову обіймаю свою посаду після того, як завершилася місячна перевірка щодо загибелі тварин у зоопарку", - заявила вона.

С.Берзіна зазначила, що офіційно перебувають на своєму робочому місці з 2 липня.

Нагадаємо, останні декілька місяців ознаменувалися чередою смертей у Київському зоопарку. Так, 30 травня у зоопарку помер бізон. Фахівці зоосаду вважають, що смерть тварини не випадкова. Крім того, 25 травня у звіринці помер верблюд. Причиною смерті тварини, за словами С. Берзіної, стало отруєння. Також 26 квітня помер азіатський слон Бой. Директор зоопарку стверджує, що тварину отруїли. За її словами, причиною смерті слона могла стати токсична отрута, яка спричиняє порушення згортання крові. На початку травня у столичному зоопарку заявили, що невідомі намагалися отруїти яків.

Водночас раніше керівник прес-служби ГУ МВС України у Києві Володимир Поліщук заявляв, що слон і верблюд у Київському зоопарку померли не від отруєння. Однак висновки експертної комісії з розслідування причин смерті слона Боя свідчать про зворотне - згідно з протоколом комісії, причиною смерті тварини став токсичний шок, викликаний отруєнням.

31 травня мер Києва Леонід Черновецький усунув директора зоопарку С.Берзіну від виконання службових обов'язків на час проведення розслідування.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини