RU

Басс назвав "причину негативного прогнозу рейтинга Києва"

17.10.2008, 13:09

Головною причиною негативного прогнозу рейтингу Києва, який був визначений міжнародним рейтинговим агентством "Standard&Poor's", є непродумана фінансова політика уряду. Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Денис Басс.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі КМДА, зокрема, Д. Басс зазначив: "Рейтинг нашого міста буде виведено із списку "CreditWatch" після того, як з нього буде виведено рейтинг України. Якщо будуть знижені показники загалом по країні, то автоматично і столиця не зможе мати високі показники. Така оцінка може бути викликана, насамперед, нестабільною фінансовою політикою українського уряду і зростанням рівня інфляції в країні. Я сподіваюся, що зниження рейтингів не позначиться на привабливості інвестиційного клімату столиці - принаймні, столична влада зробить для цього все можливе".

Він наголосив, що для збільшення інвестиційної привабливості столиці України київська влада розробила програму розвитку міста, яка передбачає будівництво нових стратегічних об'єктів, розвиток інфраструктури, підвищення рівня життя киян. Д. Басс сподівається, що зусилля столичної влади не стануть марними "через непрофесійні дії уряду".

"Мати позитивні рейтинги міжнародних рейтингових агентств для нас дуже важливо, адже вони відображають здатність і готовність столиці своєчасно і в повному обсязі здійснювати розрахунки за борговими зобов'язаннями. Позитивний рейтинг сприяє отриманню більш дешевих іноземних кредитів і активному залученню інвестиційних коштів, які спрямовано на розвиток інфраструктури міста", - наголосив Д. Басс.

Нагадаємо, "Standard&Poor's" розмістив рейтинги шести українських регіональних і місцевих органів влади (РМОВ) у список "CreditWatch" з "негативним" прогнозом. Йдеться про Київ, Львів, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Луганськ і Автономну Республіку Крим. Крім того, "Standard&Poor's" заявив про те, що може знизити довгострокові і короткострокові суверенні кредитні рейтинги України.

Досьє на Дениса Басса >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини