RU

"Багатий досвід у КВК". Кличко представив свого нового радника

23.09.2019, 13:15
Виталій Кличко й Максим Бахматов (Фото прес-служба КМДА)

Мер Києва Віталій Кличко призначив на посаду свого радника керуючого партнера інноваційного центру міста UNIT.City й колишнього керівника експоцентру ВДНГ Максима Бахматова. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Києві.

"Максим Бахматов займеться втіленням інформаційних технологій в управлінні містом, питань інвестиційної діяльності, регуляторної політики, містобудування та архітектури. Він тепер є моїм радником, а практично одним із заступників із широкими повноваженнями і дуже серйозними завданнями", - сказав Кличко.

Бахматов зазначив, що багато разів зустрічався з Кличком, обговорюючи майбутнє столиці та напрямки її розвитку.

"Також зауважу, що у мене багатий досвід у КВК і Камеді клаб. На сьогоднішній день - це дуже важливо в нашій державі", - уточнив він.

За його словами, він почне свою роботу на новій посаді з аналітики та аудиту тих напрямків, які йому довірили. "Хочу сказати, що одне з головних питань - це генплан міста, розвиток міста за зразком європейських столиць", - зазначив Бахматов.

Мер Києва подякував двом своїм заступникам Олександрові Спасибку і Дмитру Давтяну за їх роботу. Кличко попросив їх написати заяви про звільнення.

  • 4 вересня повідомлялося, що керуючі партнери UNIT.city Макс Яковер і Максим Бахматов залишають свої посади, тому що у них закінчився трирічний контракт.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини